BluBrezza


REZERVASYON : 0 532 580 57 38

blubrezzahotel@gmail.com

  • Anasayfa
  • Hakkımızda

BLUBREZZA'YA HOŞGELDİNİZ

Otelimiz Hisarönündedir. Hisarönü, Muğla Marmaris’e bağlı güneybatısında yer alan popüler ve bölgenin en güzel yerlerinden birisidir.

Denize sıfır olan otelimiz, Marmarise 25 km uzaklıktadır. Dalaman havaalanına 111 km., Bodrum Havaalanına ise 145 km. mesafededir. Otelimiz Marmarisin en güzel mevkilerinden birinde Hisarönündedir. Bölgedeki diğer körfezlere nazaran daha büyük olan Hisarönü Körfezi, ziyaretçiler açısından önemli imkanlar sağlar.

Marmaris-Datça yolunun 22 nci kilometresinden itibaren Hisarönü tabelasını görerek ilerleyeceğiniz yol boyunca bir tarafta Hisarönü Körfezi, diğer tarafta Gökova Körfezi, sunduğu doğal güzellikler ve muhteşem manzarası ile misafirlerini büyülemektedir. Hisarönü bölgesinde deniz sığ ve kum kiremit rengini andırmakta.

Daha çok sakin bir tatili tercih eden tatilciler Hisarönü'nü seçmekte. Otelimiz dünyanın en büyük seyahat sitesi olan tripadvisor, sürekli olarak harika yorumlar alması nedeniyle 2018 Mükemmellik Sertifikası’na layık görmüştür.

Bize bu ödüle layık gören misafirlerimiz ve tripadvisora çok teşekkür ederiz.Geleneksel Türk serpme kahvaltısı sunan otelimiz, her zaman ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Bungalow odalarımız standart, geniş ailelerimiz için aile ve duble oda olarak sizin rahatınız için tasarlanmıştır.

Her odamızda banyo,uydu TV bulunmaktadır.Otelimiz sizlerin tatiliniz süresince kendinizi yuvanızda hissetmeniz için herşeyi düşünmüştür.

OTELİMİZDEN GÖRÜNTÜLER